Jums siūlome

Susikurkite patys išskirtinius foto-suvenyrus su nuotraukomis, su šmaikščiu užrašu ar Jūsų firmos logotipu. Internetinėje parduotuvėje susikurti parduodami individualiai pagaminti foto suvenyrai nėra grąžinami.

Pastaba

Jūsų susikurto suvenyro kokybę ženkliai įtakoja Jūsų pasirinktos nuotraukos kokybė. Tad Jūsų keliamos nuotraukos turėtu būti ryškios ir kontrastingos ir Jūsų susikurtas suvenyras atrodys puikiai

Užsakymo apmokėjimas su Paysera sistema

Šiuo metu internetinėje suvenyrų parduotuvėje už suvenyrus galima atsiskaityti naudojantis Paysera atsiskaitymų sistemos mokėjimo būdais.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užsakymo metu pasirinkite vieną iš Paysera apmokėjimo būdų.
  2. Spauskite mygtuką: Apmokėti, Fotosuvenyrai24.lt nukreips Jus į pasirinkto mokėjimo būdo banko puslapį.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktus suvenyrus. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Fotosuvenyrai24.lt puslapį. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Fotosuvenyrai24.lt neperduodami.

Neapmokėjus sąskaitos per 1 valandą, Jūsų užsakymas bus atšauktas. Apmokėjus sąskaitą, Jūsų suvenyrai bus pagaminti per 1-2 darbo dienas.
Apie užsakymo eigą informuosime užsakymo metu nurodytu el. pašto adresu.

Pristatymas

Atsiėmimas foto studijoje adresu: Kilučių g. 22, Biržai, darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos.
Pristatymas į namus: foto suvenyrai pristatomi užsakymo metu nurodytu adresu per 3-5 d. d. nuo suvenyro pagaminimo dienos.

Susisiekite

Jei turite kokių pasiūlymų, idėjų ar tiesiog klausimų, teiraukitės apačioje pateiktu telefonu,  el. paštu arba adresu:

Kilučių g. 22, Biržai
Tel. +370 610 03571
info@fotosuvenyrai24.lt